Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Mobily - příslušenství > Pouzdra k mobilům >

Samsung Samsung LED View flipové pouzdro pro Samsung G975 Galaxy S10+, zelená EF-NG975PGEGWW

Samsung Samsung LED View flipové pouzdro pro Samsung G975 Galaxy S10+, zelená EF-NG975PGEGWW

Cena produktu Samsung Samsung LED View flipové pouzdro pro S... není známa.

 

Popis produktu Samsung Samsung LED View flipové pouzdro pro Samsung G975 Galaxy S10+, zelená EF-NG975PGEGWW: Ochranné pouzdro Samsung LED View určen pro Samsung Galaxy S10+ v zeleném provedení s LED displejem, které ochrání váš telefon před mechanickým poškozením a nepříznivými vnějšími vlivy. Pouzdro (v...  Více informací


Samsung Samsung LED View flipové pouzdro pro Samsung G975 Galaxy S10+, zelená EF-NG975PGEGWW - popis

Ochranné pouzdro Samsung LED View určen pro Samsung Galaxy S10+ v zeleném provedení s LED displejem, které ochrání váš telefon před mechanickým poškozením a nepříznivými vnějšími vlivy. Pouzdro (vnitřní vanička) přesně kopíruje tvar telefonu, protože jde o oficiální produkt společnosti Samsung. Všechny funkční části telefonu i konektory jsou volně přístupné, tudíž není nutné telefon z pouzdra vůbec vytahovat. Přední strana pouzdra je navíc vybavena LED diodami, které zobrazují důležité informace a zmeškané události. Kromě aktuálního času vás upozorní na zmeškané hovory, SMS zprávy, ale poskytne vám také informace o stavu baterie či hlasitosti. LED senzory se aktivují a deaktivují zavřením krytu nebo stisknutím on/off tlačítka. Nechybí ani funkce automatického vypnutí - při zavření flipu se telefon sám zamkne. Kromě těchto kvalitních vymožeností, se na vnitřní straně otevírací části nacházejí přihrádky pro uložení tří karet nebo hotovosti.

Výrobce Samsung

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Samsung Samsung LED View flipové pouzdro pro Samsung G975 Galaxy S10+, zelená EF-NG975PGEGWW užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Powerbanky nebo Folie na display, Selfie tyče, Autonabíječky.