Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Mobily - příslušenství > Pouzdra k mobilům >

Samsung Pouzdro na mobil flipové Samsung Clear View pro Galaxy S10 černé (EF-ZG973CBEGWW)

Samsung Pouzdro na mobil flipové Samsung Clear View pro Galaxy S10 černé (EF-ZG973CBEGWW)

Cena produktu Samsung Pouzdro na mobil flipové Samsung Clear... není známa.

 

Popis produktu Samsung Pouzdro na mobil flipové Samsung Clear View pro Galaxy S10 černé (EF-ZG973CBEGWW): Originální plastové pouzdro Samsung Clear View v černé barvě je kompatibilní s mobilním telefonem Samsung Galaxy S10. Chrání zadní část, boky, rohy a displej telefonu před škrábanci, nárazy a mech...  Více informací


Samsung Pouzdro na mobil flipové Samsung Clear View pro Galaxy S10 černé (EF-ZG973CBEGWW) - popis

Originální plastové pouzdro Samsung Clear View v černé barvě je kompatibilní s mobilním telefonem Samsung Galaxy S10. Chrání zadní část, boky, rohy a displej telefonu před škrábanci, nárazy a mechanickým poškozením. Přístup ke konektorům a ovládacím prvkům umožňuje nadále používat telefon bez omezení. Praktickou funkcí pouzdra je, že umožňuje přístup k funkcím telefonu, schopnost reagovat na příchozí hovory a upozornění bez otevření krytu. Při zavřeném pouzdru je možné i telefonovat, díky otvoru pro reproduktor.

Výrobce Samsung

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Samsung Pouzdro na mobil flipové Samsung Clear View pro Galaxy S10 černé (EF-ZG973CBEGWW) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Powerbanky nebo Folie na display, Selfie tyče, Autonabíječky.