Archiv - Pouzdra k mobilům

Pouzdro flipového typu ANYMODE pro Samsung Galaxy S4. Je zhotové z umělé kůže, ochrání Váš telefon před poškozením v pobobě škrábanců atd.

Velmi praktické pouzdro Anymode s funkcí S-View vhodné pro mobilní telefon Samsung Galaxy S4 Mini.

Velmi praktické pouzdro Anymode s funkcí S-View vhodné pro mobilní telefon Samsung Galaxy S4.

Podrobnější popis není bohužel k dispozici. Pro informace o produktu navštivte prosím některý z internetových obchodů, který má produkt v nabídce.

Invisible Shield. Nekompromisní kvalita extrémně odolného, neviditelného a pouze 0,2 mm silného ochranného filmu. To je Invisible Shield Apple iPhone 3G – tělo. Proč schovávat Váš přístroj do pouzder či brašen, když existuje Invisible Shield, který je pr... více

Invisible Shield. Nekompromisní kvalita extrémně odolného, neviditelného a pouze 0,2 mm silného ochranného filmu. To je Invisible Shield Apple iPhone 3GS – displej. Proč schovávat Váš přístroj do pouzder či brašen, když existuje Invisible Shield, který j... více

Invisible Shield. Nekompromisní kvalita extrémně odolného, neviditelného a pouze 0,2 mm silného ochranného filmu. To je Invisible Shield Apple iPhone 3GS – tělo. Proč schovávat Váš přístroj do pouzder či brašen, když existuje Invisible Shield, který je p... více

Aquapac 658 je 100% vodotěsné pouzdro, které ochrání váš smartphone nebo další zařízení, které chcete ochránit před vodou.

Aquapac 348 je 100% vodotěsné pouzdro, které ochrání váš mobilní telefon nebo další věci, které chcete ochránit před vodou.

AQUAPAC 515 MP3 Player vodotěsné pouzdro vhodné pro většinu iPodů / z rozměrových důvodů není vhodné pro verzi iPod Touch * vodotěsné do hloubky 5m (vodotěsnost stupně 3) * čirá přední strana umožňuje bezproblémové ovládání přístroje * externí konektor p... více

Pouzdra Aquapac jsou vhodná pro vodní sporty. Díky patentovanému systému AquaClip je zaručena 100% vodotěsnost do 10m hloubky. Pouzdro je určeno pro mobilní telefony. Rozměry: délka 175mm, šířka 85mm.

Pouzdra Aquapac jsou vhodná pro vodní sporty. Díky patentovanému systému AquaClip je zaručena 100% vodotěsnost do 10m hloubky. Pouzdro je určeno pro mobilní telefony. Rozměry: délka 220mm, šířka 90mm.

Originální flipové pouzdro pro Samsung Galaxy S III mini vyrobené z kvalitní kůže. Navíc s tímto pouzdrem budete mít stálý přístup ke všem tlačítkům.

Kvalitní kožené pouzdro pro váš Samsung Galaxy S4. Jeho hlavní předností je praktický flip, který chrání displej vždy, když telefon zrovna nepoužíváte.

Společnost Artwizz si pro majitele smartphonu Samsung Galaxy S III přichystala novou řadu krytů, která se vyznačují perfektní ochranou a odklápěcím flipem.

Společnost Artwizz si pro majitele smartphonu Apple iPhone 5 přichystala novou řadu krytů, která se vyznačují perfektní ochranou a odklápěcím flipem.

Praktické kožené pouzdro stvořené přesně pro rozměry iPhonu 5 - skvěle tak ochrání tělo telefonu. Pouzdro je vyrobeno z kvalitních materiálů. Díky vytahovacímu mechanismu na zadní straně je snadné vytáhnout iPhone a přijmout tak hovory nebo ho začít použ... více

« předchozí | 1 | ... | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... | 267 | další »